קורסים לרופאי שיניים

עמית יקר

בעונג ובסיפוק רב מביט אנוכי על מעל ל- 25 שנות פעילות במרפאתי הפרטית המתמקדת בהשתלות.  ב- 25 שנות עבודתי  ככירורג פה ולסת מעולם לא הייתי נלהב יותר מההישגים והפיתוחים המתמידים בתחום ההשתלות הדנטאליות .

הפיתוחים בשיקום, בטכנולוגיה הדיגיטלית, הניסיון המצטבר בכירורגיה ופרוטוקולים מתקדמים המבוססים על ניסיון ומחקר מאפשרים התמודדות עם האתגרים היומיומיים העומדים בפנינו .

עיסוקי בכירורגית פה ולסתות בבתי חולים בארץ ובעולם הביא אותי להיות מעורב בתחום ההשתלות כבר בשנת 1983. משנת 1989 בחרתי לעסוק רק בתחום ההשתלות – כירורגיה ושיקום. במשך שנים רבות ביצעתי את כל סוגי השיקום האפשריים בו זמנית עם ביצוע הכירורגיה המקדימה. משנת 2000 ועד היום מתמקד אנוכי בתחום הכירורגיה בלבד וחולק את ניסיוני הרב בשיקום ובכירורגיה במסגרת קורסים לרופאים ומתן הרצאות בארץ ובעולם. המידע, הנתונים והמקרים הרבים שהייתי מעורב בהם מאפשרים לי לראות תמונה כוללת של תחום ההשתלות .

המורכבות של תחום ההשתלות מחייבים התעדכנות מקצועית באופן מתמיד ושיתוף הידע עם עמיתים אחרים . מתוך אמונה זו מקפיד אנוכי לבקר, להשתלם ולהחליף מידע עם טובי המשתילים בעולם ותפיסה זו של "תמיד יש מה ללמוד"  מנחה אותי בהעברת הידע שברשותי לעמיתיי הרופאים במסגרת קורסי השתלות המתבצעים במרפאתי.

אני מאמין כי אין תחליף לידע המועבר באופן אישי בקבוצה קטנה ובאינטראקציה הדוקה בין עמית לעמית כמו גם היכולת לפנות בזמן אמת או בזמן חירום לעמית בכיר.

אני מזמין אותך לקחת חלק בקורסים המועברים על ידי  במרפאתי,  ולהצטרף למשפחת "מרפאת ד"ר יהודה גיל"

יהודה גיל.

 

 

סילבוס הקורסים:

לצפייה  בכירורגית שתלים – קורס בסיסי לחץ כאן

לצפייה בשיקום ע"ג שתלים  - קורס בסיסי לחץ כאן

לצפייה בקורס שיקום ע"ג שתלים למתקדמים לחץ כאן

לצפייה בקורס השתלות עצם וכירורגית מתקדמת לחץ כאן