השתלות שיניים בחיפה

 

השתלות שיניים עשויות משתלי מתכת בצורת בורג העשוי לרוב מטיטניום, חומר הנקלט טוב יותר בלסת ומחזיק לאורך שנים רבות.

תפקיד השתלות השיניים הוא למלא או להחליף שיניים שאינן תקינות יותר. בעזרת השתלים החדשים תוכלו ללעוס בחופשיות את הארוחה שלכם ולהחזיר את המראה האסתטי, את יכולת הדיבור הכולל אותיות שורקות ואת הביטחון העצמי שלכם חזרה.

לשתלים אורך חיים של למעלה מ-20 שנה וכן גם במקרים בהם נדרשת החלפה או חידוש השתל, התהליך אינו ארוך ולכן טיפול זה מומלץ יותר מאלטרנטיבות אחרות. בספרי הרפואה העולמיים נרשמו סיפורי הצלחה של למעלה מ-95% במקרים של השתלות שיניים ומספרים אלו עולים עם שכלולי הרפואה לאורך השנים.

השתלות שיניים בחיפה, הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם מהסיבה שהן אינן תלויות בשיניים צמודות כמו במקרה של גשר.

כאשר מדובר בלסת מחוסרת שיניים, האתגר לשחזר את יכולת הלעיסה הוא גדול יותר, במיוחד כשהשאיפה היא לעשות זאת בצורה הטובה והנוחה ביותר עבור מטופל. השחזור למעשה יעצב את פניכם ולסתותיכם מחדש וישיב לכם את המראה הטבעי. מעבר לכך, השחזור יחזיר לכם את יכולת התפקוד מבחינת הדיבור והמימיקה שהתרגלתם אליהם לאורך חייכם.

השתלות שיניים בחיפה – עושים רק אצל מומחה בתחום

דבר ראשון שעליכם לעשות טרם התחלת טיפולי השתלות שיניים בחיפה, הוא לתאם פגישת ייעוץ עם המומחה דוקטור יהודה גיל, הכוללת בדיקה מקיפה ואבחון מדויק של מצב הלסת והחניכיים שלכם. לעיתים תידרשו לצרף צילומי רנטגן ו-CT על מנת להגיע לאבחון מקסימאלי. לאחר שלב זה, דוקטור יהודה גיל יציג בפניכם את אבחונו ואת אסטרטגיות הטיפול האפשריות עבורכם, תוך חלוקה של מפגשים וזמנים הנדרשים לטיפול.

לפרטים נוספים על השתלות שיניים בחיפה צרו קשר


מהו שתל וכמה עולה
כיצד לבחור רופא מתאים
עקירות וטיפול רגנרטיבי

מדוע צריך ct
מפחדים מקרינה??
מחלת החניכיים של השתלים
השתלות שיניים בחיפה - ד"ר יהודה גיל מומחה פה ולסת